Get Adobe Flash player

Kontakt

WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SP ZOZ W POZNANIU

ul. Rycerska 10

60-346 Poznań

centrala tel.: 61 8648-800

sekretariat tel.: 61 8648 812

fax: 61 8663 735

NIP: 779-20-09-143

REGON: 639686132

www.ratownictwo.med.pl

sekretariat@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk                                                                                                         

Dyrektor

Marcin Zieliński

tel.: 61 8648 812

sekretariat@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk 

Z-ca Dyrektora ds. Aministracyjno – Ekonomicznych

Estera Szota

tel.: 61 8648 812

estera.szota@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk  

Z-ca Dyrektora ds. Ratownictwa Medycznego

Aleksander Pawlak

tel.: 61 8648 812

aleksander.pawlak@ratownictwo.med.pl

.

Z-Ca Dyrektora ds. Medycznych

Tomasz Małkiewicz

tel: 61 8648 812

tomasz.malkiewicz@ratownictwo.med.pl

 

Główna Księgowa

Aurelia Kotlarska

tel.: 61 8648 851

aurelia.kotlarska@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk 

Specjalista ds. Kontaktów z Mediami

Robert Judek

tel.: 61 8648 881

kom.: 695 890 411

robert.judek@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk

Koordynator ds.Zespołów Transportowych:

Piotr Bartkowiak

tel.: 61 8648 893

piotr.bartkowiak@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk

Starszy Specjalista ds. Transportu i Kontroli:

Jarosław Heydrych

tel.: 61 8648 848

jaroslaw.heydrych@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk

Kierownik Działu Administracyjno – Gospodarczego Inwentaryzacji i Rozliczeń

Lech Kuźmiński

tel.: 61 8648 850

lech.kuzminski@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk

Kierownik Działu Służb Pracowniczych:

Mirosława Podkówka

tel.: 61 8648 813

miroslawa.podkowka@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk

Kierownik Działu Metodyczno-Organizacyjnego i Nadzoru

Hanna Marczuk

tel.: 61 8648 818

hanna.marczuk@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk

Przłożona pielęgniarek (wyposażenie ZRM, zespołów transportowych, sterylizatornia):

Elżbieta Majchrzak

tel.: 61 8648 819

elzbieta.majchrzak@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk

Specjalista ds. Zamówień Publicznych:

Wiesław Malinowski

tel.: 61 8648 827

wieslaw.malinowski@ratownictwo.med.pl

kkkkkkk

Koordynator ds. Szkoleń:

Danuta Napierała

tel.: 61 8648 826

szkola@szkola-ratownictwa.pl

.

Inspektor ds. Szkoleń

Krzysztof Piekarek

tel. 61 8648 826

krzysztof.piekarek@ratownictwo.med.pl